بالابر مغازه

Khavaran Sanat hydraulic lift

انواع بالابر

با توجه به مکان مورد استفاده از بالابر نوع و ساختار آن تعیین می شود.
برخی از بالابرها به دلیل اهمیت امنیت کابین دار هستند. معمولا از بالابر های کابین دار در بالابر ساختمان مسکونی و بالابر صنعتی نفربر استفاده می شود.
همچنین برخی از بالابرها ثابت بوده و در مکان مشخص نصب می شود در این مورد باید قبل از ساخت بالابر مکان نصب توسط کارشناس ساخت بالابر دیده و اندازه گیری شود.پس از اندازه گیری محل نصب بالابر ساخته می شود.
یک نوع از بالابرها متحرک بوده و قابل جابه جایی می باشد.
با توجه به مکان بالابر می توان آنها را به دسته های زیر طبقه بندی نمود.

 • بالابر صنعتی
 • بالابر کارگاهم
 • بالابر فروشگاهی
 • بالابر مغازه
 • بالابر ویلچربر
 • بالابر ساختمان مسکونی
در این مقاله به معرفی بالابر مغازه می پردازیم.
 

بالابر مغازه

برای خرید بالابر مغازه یا خرید بالابر مغازه دست دوم سوالات پرتکراری پرسیده می شود از جمله این سوالات می توان به موارد زیراشاره کرد.

 • ابعاد بالابر مغازه چقدر است
 • قیمت بالابر مغازه
 • انواع بالابر مغازه
در این مطلب قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم در صورتی که پس از خواندن این مطلب سوالی دارید و یا قصد خرید بالابر مغازه دارید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.
 

انواع بالابر مغازه

بالابر ها با توجه به مکان استفاده شده از آنها در انواع مختلفی ساخته می شود بالابر مغازه یکی از انواع بالابرها می باشد. بالابر مغازه برای جابجایی بین طبقات استفاده می شود.
از فاکتورهای بسیار مهم بالابرها می توان به امنیت بالا و کیفیت آنها اشاره کرد.
دو نوع بالابر مغازه داریم

 • بالابر مغازه هیدرولیکی
 • بالابر مغازه کشسانی
 

بالابر  مغازه هیدرولیکی

بالابر مغازه هیدرولیکی با دستگاه هیدرولیک کار می کند و ویژگی های این بالابر می توان به موارد زیر اشاره کرد.
امنیت، کیفیت و قدرت بالای بالابر مغازه هیدرولیکی
در بالابر مغازه هیدرولیکی، شیر قفل کن های هیدرولیکی به کار رفته است از این شیر قفل کن ها برای نگه داشتن بهتر بار بر روی بالابر استفاده می شود.
به کارگیری شلنگ های انعطاف پذیر در بالابر های مغازه
با وجود اینکه قیمت بالابر مغازه هیدرولیکی بیشتر از قیمت بالابر مغازه کشسانی است اما با توجه به امنیت بالای این بالابر طرفداران بیشتری دارد.
 

بالابر سیم بکسلی مغازه

اگر بخواهیم بالابر را از نظر نحوه ی جابجایی تقسیم بندی کنیم بالابر سیم بکسلی مغازه یک نوع از بالابر مغازه می باشد.
این بالابر توانایی تحمل ۱ تا ۳۲۰ تن بار را دارد. از ویژگی های بالابر سیم بکسلی مغازه  به موارد زیرمی توان اشاره کرد.

 • ایمنی، از نظر ایمنی در سطح بالایی قرار دارد.
 • طول عمر بالا
 • نگهداری آسان
 • در شرایط محیطی مختلف قابل استفاده است.

نحوه ی نصب بالابر مغازه

برای ساخت و نصب بالابر ها از جمله نصب بالابر مغازه ابتدا باید محل نصب مشخص و توسط کارشناسان ساخت بالابر مشاهده و اندازه گیری شود پس از تعیین اندازه ی بالابر و نوع آن،اقدام به ساخت بالابر کرده و در محل تعیین شده نصب می شود.

 

ابعاد بالابر مغازه

اندازه ی مشخص و ثابتی برای بالابر مغازه تعیین نشده است و آنچه ابعاد بالابر مغازه را مشخص می کند ابعاد محلی است که بالابر مغازه در آنجا نصب می شود به همین دلیل پیش از سفارش و شروع به ساخت بالابر مغازه باید محل نصب توسط کارشناس ساخت بالابر اندازه گیری شود.
 

قیمت بالابر مغازه

بالابر مغازه خود انواع مختلفی دارد .بسته به نوع بالابر قیمت آن نیز متفاوت می باشد. قیمت بالابر مغازه هیدرولیکی از قیمت بالابر مغازه سیم بکسلی بیشتر است. برای اطلاع از قیمت روز بالابر مغازه با ما تماس بگیرید.
همچنین ابعاد بالابر، قدرت موتور و میزان بار قابل تحمل از دیگر فاکتورهایی می باشد که در قیمت بالابر مغازه تاثیر می گذارد.
 

خرید اینترنتی بالابر مغازه

شما می توانید برای خرید بالابر مغازه به صورت اینترنتی و تلفنی مشاوره بگیرید اما برای سفارش و ساخت بالابر مغازه باید محل نصب شما اندازه گیری شود. بدون اندازه گیری محل نصب در واقع ساخت بالابر مغازه امکان پذیر نمی باشد.
به منظور مشاوره و خرید بالابر مغازه می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.
 

خرید بالابر مغازه دست دوم در اصفهان

همان طور که در بالا اشاره شد برای خرید بالابر مغازه در ابتدا باید محل نصب شما اندازه گیری شود تا بتوان ابعاد بالابر را تعیین نمود.
اگر قصد خرید بالابر مغازه دست دوم را دارید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنیم.