بالابر ویلچر

Khavaran Sanat hydraulic lift

 بالابر ویلچر چیست ؟


بالابر ویلچر برای جابجایی راحتر افراد معلول و سالمندان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بالابر ویلچر انواع مختلفی دارد که در داخل ساختمان های مسکونی یا در مکان های عمومی کاربرد دارد. بالابر ویلچر انواع مختلفی دارد بالابر راه‌پله از پرکاربردترین نوع این بالابرها می باشد و توانسته مشکل رفت و آمد بین طبقات را برای معلولان برطرف کند.
 

انواع بالابر ویلچر

 
به طور کلی اصل کار بالابرها جابجایی افراد یا وسایل به صورت عمودی در بین طبقات می باشد. یکی از مشکلات افراد معلول و سالمند جابجایی آسان و راحت بین طبقات ساختمان می باشد. بالابر ویلچربر برای کمک به این افراد گزینه ی مناسب است.
 

 
بالابر ویلچربر انواع مختلف با کاربردهای متفاوت دارد.
  • بالابر ویلچر از راه پله
  • بالابر ویلچر بر هیدرولیک
  • بالابر ویلچر اتوبوس
  • بالابر ویلچر خودروی معلولین
  • بالابر ویلچر برای راه‌پله
 
برای بالا رفتن معلولین و سالمندان از راه پله ها می‌توان از بالابر ویلچر راه پله استفاده کنید. ابعاد این بالابر به گونه ای است که علاوه بر فرد معلول فضا برای یک نفر دیگر هم باشد و در ضمن فضای زیادی از راه پله را اشغال نکند.
 

بالابر ویلچر اتوبوس

 
برای اینکه افراد معلول بتوانند با ویلچر خود به راحتی سوار اتوبوس شوند این بالابر در جلوی در اتوبوس نصب می شود. مکان نصب ویلچر اتوبوس به گونه ای است که برای سوار و پیاده شدن افراد دیگر مشکلی به وجود نیاید.
 

بالابر ویلچر خودرو معلولین

 
ساختار و شکل ظاهری این بالابر به صورت یک جعبه می باشد به طوری که بالابر داخل جعبه قرار می‌گیرد.
افراد معلول مانند افراد دیگر می توانند رانندگی کنند به همین منظور هنگام استفاده از ماشین ویلچر خود را به وسیله ی بالابر به درون جعبه انتقال می دهد.
 

ویژگی و مزیت های بالابر ویلچر

 
بالابر ویلچر نسبت به بالابرهای دیگر هزینه ی کمتری دارد و راحتر نصب می شود از جمله مزیت های بالابر ویلچر به شرح زیر می باشد :
نصب بالابر ویلچر راحت و سریع می باشد.
این بالابر با برق تک فاز کار می کند و نیازی به برق سه فاز نمی باشد.
در مکان های عمومی قابل استفاده است مانند بالابر ویلچر اتوبوس
بالابر ویلچر در هنگام حرکت لرزشی ندارد و به نرمی حرکت می کند.
 

خرید بالابر ویلچر

برای خرید انواع بالابر ویلچر و رفع مشکلات رفت و آمد برای افراد معلول و سالمند می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و بالابر ویلچر مورد نظر خود را سفارش دهید. بازدید مکان نصب بالابر ویلچر برای راه‌پله پیش از ساخت توسط کارشناسان صورت می گیرد.
همچنین برای خرید انواع بالابر از جمله بالابر ساختمان مسکونی، بالابر صنعتی، بالابر کارگاهی و.... می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش بالابر ویلچربر

 
 
بالابر ولیچربر در انواع، امکانات و ابعاد مختلفی ساخته می شود. شرکت خاوران صنعت در زمینه ی ساخت و فروش انواع بالابر از جمله بالابر ویلچربر، بالابر صنعتی، بالابر مسکونی، بالابر کارگاهی و بالابر فروشگاهی فعالیت می کند.
 

قیمت بالابر ویلچر

 
نوع بالابر ویلچر، ابعاد، ویژگی های و امکانات آن همگی در تعیین قیمت بالابر ویلچر نقش دارند. همانطور که در بالا اشاره شد بالابر ویلچر برای راه پله ها، برای سوار شدن به اتوبوس و... استفاده می شود برای اطلاع از قیمت بالابر ویلچر با کارشناسان ما تماس بگیرید.