بالابر صنعتی

Khavaran Sanat hydraulic lift

 بالابر صنعتی

بالابر برای جابجایی افراد و اشیاء در بین طبقات مورد استفاد قرار می گیرد از نظر کاربرد بالابر های متعددی از جمله بالابر صنعتی، بالابر مسکونی، بالابر ویلچر، بالابر مغازه، بالابر وینچی و.... ساخته می شود که همان طور که گفته شد همه ی بالابر ها بای جابجایی افراد و اشیاء به کار گرفته می شوند.
بالابر ها نسبت به آسانسور قیمت پایین تری دارند و در مکان های بزرگ کارایی دارند.
به طور کلی بالابر ها را می توان به دسته تقسیم بندی کرد:
  • بالابر ثابت
  • بالابر متحرک
بالابر صنعتی یکی از پرکاربردترین بالابر ها محسوب می شود و در کارگاه های صنعتی، کارخانه ها و محیط های صنعتی کارایی دارد.
در محیط های صنعتی برای جابجایی وسایل و بارهای سنگین از بالابر صنعتی استفاده می شود. یکی دیگر از کاربردهای بالابر های صنعتی در  محیط های کارگاهی و کارخانه ها جابجایی افراد و دسترسی به مکان های مرتفع می باشد.
بالابر صنعتی نیز مانند دیگر بالابر ها در دو مدل ثابت و متحرک ساخته می شود.

بالابر صنعتی وینچی

بالابر صنعتی وینچی نسبت به بالابر هیدرولیکی قدرت کمتری دارد به همین دلیل این بالابر معمولا در مواردی که به قدرت کمتری نیاز است مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در کارگاه ها و محیط های صنعتی که بار کمتری جابجایی می شود بالابر صنعتی وینچی پیشنهاد می شود.
 

بالابر صنعتی متحرک

بالابر صنعتی متحرک در محیط های صنعتی و کارخانه ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی بالابر صنعتی متحرک به گونه ای است که در زیر آن چرخ تعبیه شده است و قابل جابجا شدن می باشد. بالابر صنعتی متحرک را می توان در ارتفاع های مختلف سفارش داد. بیشترین ارتفاع قابل سفارش ٢١ متر می باشد. از بالابر های صنعتی متحرک می توان به بالابر صنعتی نفربر اشاره کرد.
 

بالابر صنعتی نفربر

برخی از فعالیت‌ها در ارتفاع صورت می گیرد برای این منظور به بالابر صنعتی نفربر نیاز می باشد. بالابر صنعتی نفر بر در دسته بالابر های متحرک می باشد و در ارتفاع های مختلف قابل سفارش است.

بالابر صنعتی کابین دار

بالابر های کابین دار بیشتر به صورت هیدرولیکی ساخته می شوند و برای کار در ارتفاع مورد استفاده قرار می‌گیرد. وجود کابین علاوه بر زیبایی موجب افزایش امنیت در هنگام کار می شود.

قیمت بالابر صنعتی

ابعاد بالابر صنعتی یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بالابر صنعتی می باشد. ابعاد بالابر صنعتی با توجه به مکان صنعتی و محلی که قرار است نصب شود تعیین می شود. همچنین ابعاد بالابر تعیین کننده ی وزن بار قابل تحمل توسط آن می باشد.
بالابر صنعتی متحرک قیمت بیشتری نسبت به بالابر صنعتی ثابت دارد.
پیش از اقدام برای ساخت بالابر صنعتی باید مکان نصب و اجرای بالابر توسط متخصصین ساخت بالابر بررسی شود تا بتواند ابعاد مناسبی برای ساخت بالابر صنعتی در نظر بگیرند.

بالابر صنعتی ثابت

نصب بالابر صنعتی ثابت بر روی دیوار برای حمل بار، جابجایی افراد در بین طبقات کارگاه‌ و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. دو فاکتور که برای مشتریان اهمیت دارد ارتفاع بالابر و ظرفیت حمل بار می باشد. بالابر صنعتی در ارتفاع های مختلف ساخته می شود از جمله پرطرفدارترین بالابر صنعتی، بالابر صنعتی ١۴ متری می باشد. بالابر صنعتی ثابت به عنوان بالابر صنعتی ساختمانی نیز شناخته می شود.
وزن قابل تحمل بالابر صنعتی ثابت بین ۴٠٠ تا ۴٠٠٠ کیلو گرم می باشد.

بالابر صنعتی برقی

بالابرهای برقی بسته به مقدار انرژی مصرفی مورد نیاز خود به دو دسته ی بالابرهای تک فاز و سه فاز دسته بندی می شوند. بالابر برقی به وفور در محیط های صنعتی و مسکونی استفاده می شود.
  • با توجه به اینکه برق مصرفی در ساختمان های مسکونی تک فاز هستند از بالابر برقی تک فاز می توان در ساختمان ها استفاده کرد.
  • در کارخانه ها و کارگاه ها برق مصرفی سه فاز بوده و بالابرهای برقی سه فاز در قسمت های مختلف محیط های صنعتی کاربرد دارد.
بالابر صنعتی دستی یک نوع بالابر صنعتی می با‌شد که کاربرد زیادی ندارد.

 

بالابر صنعتی هیدرولیک

ضریب ایمنی بالابر صنعتی هیدرولیکی از دیگر بالابرها بیشتر است. بالابرها برای بالا رفتن نیاز به نیرو دارند در بالابر صنعتی هیدرولیکی نیروی حرکت از جک و یونیت هیدرولیک می باشد.

بالابر صنعتی 14 متری

بالابرهای صنعتی در ارتفاع های مختلف تولید می ‌شود معمولا تا ارتفاع ٢١ متر قابل سفارش است. یکی از موارد پرکاربرد بالابر صنعتی ١۴ متری می باشد. بالابرها به صورت ثابت و متحرک قابل ساخته شدن هستن.
یکی از بالابر های صنعتی با ارتفاع ١۴ متر می توان به بالابر متحرک آکاردئونی اشاره کرد.
وزن قابل تحمل برای بالابر صنعتی متفاوت است.
 

بالابر صنعتی دست دوم

قیمت پایین بالابر صنعتی دست دوم نسبت به بالابر نو باعث شده برخی از افراد خرید بالابر صنعتی دست دوم را ترجیح دهند. یکی از مواردی که هنگام خرید بالابر صنعتی دست دوم باید در نظر بگیرید ابعاد بالابر صنعتی است.
  • آیا بالابر صنعتی که با ارتفاع و ابعاد مشخص برای یک مکان دیگر ساخته شده است منسب محیط صنعتی شما است.
  • آیا بالابر صنعتی دست دوم کارای لازم را دارد.
  • سالم یا ناسالم بودن بالابر را بررسی کنید.
  • از مکان معتبر اقدام به خرید بالابر صنعتی دست دوم کنید به طوری که قبل از فروش بالابر صنعتی دست دوم خود از مکان نصب شما بازدید کنید.
 

خرید بالابر صنعتی

اکثر محیط های صنعتی نیاز به خرید بالابر صنعتی دارند به همین منظور اگر قصد خرید بالابر صنعتی را دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا با مشاهده ی محل نصب و ارتفاع و شکل بالابر مورد نظر شما بهترین بالابر صنعتی به شما پیشنهاد شود.